Selecteer een pagina

Tim De Vilder

CEO & PERFORMANCE COACH

tim@peaklevel.be

Anke Janssens

SWIM & TESTING EXPERT | COACH

anke@peaklevel.be

Jeroen Keymolen

PERFORMANCE PSYCHOLOGIST

jeroen.keymolen@peaklevel.be

Peter Janssens

SPORTS DOCTOR

peter@peaklevel.be

Jeroen Cruyt

PODOLOOG | RUN & BIKE EXPERT | COACH

jeroen@peaklevel.be

Charlene Ottevaere

SPORTS NUTRITIONIST | COACH

charlene@peaklevel.be

Fei Vandeweghe

SWIM & TESTING EXPERT | COACH

fei@peaklevel.be

Gilles Dupon

SPORTS REHAB | PERFORMANCE PHYSIO

gilles@peaklevel.be

Matthias Haspeslagh

ORGANIZATIONAL & PERFORMANCE PSYCHOLOGIST

matthias@peaklevel.be

PeakLevel

Pierre Debautstraat 6

8200 Brugge

info@peaklevel.be

+ 32 473 72 59 40

BTW BE 0664.529.974

PeakLevel

Pierre Debautstraat 6

8200 Brugge

info@peaklevel.be

+ 32 473 72 59 40

BTW BE 0664.529.974