Selecteer een pagina

Tim De Vilder

CEO & PERFORMANCE COACH

tim@peaklevel.be
0473/72.59.40

Gilles Dupon

SPORTS REHAB | PERFORMANCE PHYSIO

gilles@peaklevel.be
0473/24.65.10

Jeroen Keymolen

PERFORMANCE PSYCHOLOGIST

jeroen.keymolen@peaklevel.be
0474/35.87.32

Peter Janssens

SPORTS DOCTOR

peter@peaklevel.be
0477/60.68.59

Fei Vandeweghe

SWIM & TESTING EXPERT | COACH

fei@peaklevel.be
0476/48.27.76

Charlene Ottevaere

SPORTS NUTRITIONIST | COACH

charlene@peaklevel.be

Kenny Ulin

MOVEMENT COACH | PERSONAL TRAINER

kenny@peaklevel.be
0468/07.29.80

Matthias - team

Matthias Nauwelaers

PERFORMANCE PSYCHOLOGIST

matthias.nauwelaers@peaklevel.be
0497/45.79.84

Matthias Haspeslagh

ORGANIZATIONAL & PERFORMANCE PSYCHOLOGIST

matthias@peaklevel.be
0473/53.30.21

Kevin Van Hoovels

BIKE & TESTING EXPERT | COACH

kevin@peaklevel.be
0497/24.14.50

PeakLevel

Pierre Debbautstraat 6

8200 Brugge

info@peaklevel.be

+ 32 473 72 59 40

BTW BE 0664.529.974

PeakLevel

Pierre Debbautstraat 6

8200 Brugge

info@peaklevel.be

+ 32 473 72 59 40

BTW BE 0664.529.974